Restauracja Zaleśnik znajduje się w bezpośrednim centrum Zalesia Górnego – bliskim sąsiedztwie Piaseczna i Warszawy. Dokładamy wszelkich starań, abyście mogli Państwo zjeść w naszej restauracji pyszne, domowe jedzenie. Wybierając nasz lokal i naszą kuchnię możecie spróbować kuchni europejskiej bądź też zamówić smakowite, tradycyjne dania kuchni włoskiej.

Nasza restauracja to najlepsze miejsce na popołudniowy obiad, podczas spaceru po okolicznych parkach i lasach. Jedząc posiłek w gronie przyjaciół lub rodziny, możecie nie tylko zasmakować najlepszych specjałów naszej kuchni, ale przede wszystkim spędzić miły czas z najbliższymi. W restauracji Zaleśnik spotkacie się ze smakowitym jedzeniem, miłą obsługą oraz przede wszystkim z kameralnym otoczeniem Zalesia Górnego.

Catering w restauracji

Doskonale wiemy jak trudne jest zapewnienie profesjonalnej obsługi cateringowej podczas spotkań biznesowych lub rodzinnych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, uruchomiliśmy dodatkową usługę, którą jest kompleksowy catering w Zalesiu Górnym i okolicach.

Restauracja Zaleśnik zapewnia Państwu dostęp do najsmaczniejszych domowych posiłków, podawanych tak, aby każda impreza przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Usługi cateringowe świadczymy na terenie Zalesia Górnego jak i okolic, starając się o to, aby catering spełniał wszystkie wymagania naszych Klientów.

Catering z szybką dostawą na terenie Zalesia

Jako restauracja staramy się nie ograniczać wyłącznie do spotkań biznesowych i rodzinnych. Obsługujemy także konferencje, imprezy integracyjne, urodziny oraz dostarczamy catering również dla pracowników firm. Naszym mocnym punktem jest szybka dostawa posiłków, w szczególności dla takich obszarów jak Centrum Zalesia Górnego, Jesówki czy Nowinek zapewniając przy tym świeżość dań. Wybierając nasz catering, wybieracie Państwo wysoką jakość obsługi w rozsądnej cenie.

Ofertę cateringu przygotujemy dla Państwa indywidualnie w zależności od wybranego menu, ilości osób dla których będzie przygotowany catering i rodzaju organizowanego spotkania

Kontakt w sprawie obsługi cateringowej:

tel. 531 640 640

e-mail: kontakt@zalesnik.pl